KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046156
nr 1404 6156
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Religiöst motiv. Ej signerad. Olja på duk, 82x61, yttermått inklusive ram: 93x72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:33:17
21/6 19:25:32